تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات مرحله دوم در ایلام فراهم است

تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات مرحله دوم در ایلام فراهم است

آرتیو/ایلام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه با حضور اقشار مختلف مردم در انتخابات ۱۵ تیرماه در استان فراهم شده است.

«محمدسبحان حسنی» امروز دوشنبه ۱۱ تیرماه ۱۴۴۰۳،  به رسانه‌های استان اظهار کرد: ۶۳۳ شعبه ثابت و سیار اخذ رأی در سطح شهرها و بخش‌های مختلف این استان برای مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری در این استان در نظر گرفته شده است که از این تعداد ۱۸۷ شعبه سیار و ۴۴۶ شعبه ثابت است.

وی با بیان اینکه ۳۴۴ شعبه در مناطق شهری و ۲۸۹ شعبه در مناطق روستایی برای برگزاری مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: در هر فرمانداری و بخشداری مستقل سطح استان یک هیئت اجرایی شامل ۱۳ نفر تشکیل شده است.

این مسئول تصریح کرد: جانمایی شعبات اخذ رأی در سطح استان انجام شده و تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه با حضور اقشار مختلف مردم در انتخابات ۱۵ تیرماه در استان فراهم شده است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام با تاکید بر آمادگی کامل هیئت های اجرایی، نظارت و بازرسی استان در راستای برگزاری انتخاباتی باشکوه در استان، یادآور شد: مشارکت حداکثری اقشار مختلف مردم در پای صندوق‌های رأی، زمینه‌ساز اقتدار ملی و خنثی شدن توطئه‌های دشمنان نظام، انقلاب و ملت ایران اسلامی است.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات مرحله دوم در ایلام فراهم است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات مرحله دوم در ایلام فراهم است"، کلیک کنید.