خلیل زاده: مقصر، ما بازیکنان بودیم!

خلیل زاده: مقصر، ما بازیکنان بودیم!

آرتیو/آذربایجان شرقی کاپیتان تراکتور گفت: اشتباه از ما بود، نه از هواداران و مالک باشگاه.

شجاع خلیل زاده پس از پیروزی 3 بر یک تراکتور مقابل ملوان بندرانزلی اظهار کرد: خدا را شکر می کنم که توانستیم یک بازی خیلی خوب انجام بدهیم و سه امتیاز بازی را بگیریم. جای هواداران مان خیلی خالی بود که حمایت مان کنند. اگر بودند می توانستیم با نتیجه بهتری بازی را تمام کنیم. اواخر فصل است؛ این فصل که نشد هواداران را آنطور که می خواهند خوشحال کنیم، انشالله فصل آینده بتوانیم نتایج بهتری بگیریم و هواداران را شاد کنیم.

کاپیتان تراکتور تصریح کرد: هواداران از اول فصل از ما حمایت کردند. من به عنوان کاپیتان تیم از هواداران یک خواهش دارم؛ بازیکنان تیم همه جوان هستند و در فضای مجازی حضور دارند. یک سری پیج ها تیم را اذیت می کنند و بین هواداران و بازیکنان تفرقه می اندازند. هواداران بدانند که بازیکنان با جان و دل بازی می کنند. کم کاری هایی بود اما نمی شود همه را تقصیر بازیکن انداخت. اتفاقاتی افتاد که دو طرفه بود. من از هواداران عزیز خواهش می کنم پشت تیم شان باشند. اصلا این فصل اشتباه از بازیکنان تیم بود و من به شخصه از هواداران تیم عذرخواهی می کنم. پشت مالک باشگاه باشند، چون از جیب هزینه می کند.

او ادامه داد: همانطور که گفتم اشتباه از ما بود، نه از هواداران و مالک باشگاه. من به عنوان بازیکن می گویم اولین مقصر خود من هستم. امیدوارم سال آینده بازیکنان تلاش کنند تا چیزی را که هواداران لایق آن هستند، به آنها بدهیم. امیدوارم همه پشت تیم شان باشند. همه می آییم و می رویم. امثال ما خیلی آمده اند و رفته اند، ولی تراکتور همیشه بوده است. همه ایران مثال هواداران تراکتور را می زنند. من امیدوارم همه پشت تیم باشند و گول یک عده را که نمی توان به آنها گفت هوادار، نخورند. ما اینجا هستیم و برای پرچم تراکتور تلاش می کنیم و از جان مان مایه می گذاریم تا تیم نتیجه بگیرد.

خلیل زاده گفت: امسال هر اتفاقی افتاد، مقصر آن شخص بازیکن است. همه پشت هم باشیم و یک تیم خوب برای فصل آینده بسازیم. مالک باشگاه را حمایت کنید. دوستانه می گویم اگر آقای زنوزی خدایی نکرده تیم را رها کند، تراکتور آسیب می بیند. من در تراکتوری که دست سپاه بود، حضور داشتم. یک روز هواداران گفتند ما این تیم را نمی خواهیم. از ته قلبم می گویم تا وقتی آقای زنوزی هستند، استفاده کنید. هیچکس نمی آید از جیبش هزینه کند. من دلم برای ایشان می سوزد که یک نفر از جیب هزینه کند و فحاشی بشنود. من اینجا می بینم که هواداران واقعی تراکتور با جان و دل می آیند. من از اول فصل 10 آمبولانس دیده ام؛ مقصرش ما هستیم، نه مالک باشگاه و هواداران. اول بازیکنان مقصر هستند که باید صدشان را برای نتیجه گرفتن تراکتور بگذارند.

او در پاسخ به اینکه آیا زنوزی تصمیم گرفته برای فصل بعد بماند، گفت: من با آقای زنوزی یک بار صحبت کرده ام. از ایشان خواهش می کنم در تراکتور بماند و ادامه بدهد و تیم را خوب ببندد. من به عنوان کاپیتان تیم از ایشان خواهش می کنم. نمی دانم آینده تراکتور چه می شود و ایشان می مانند یا نه. تا حالا صحبتی در این باره نکرده ایم. امیدوارم همه کنار هم باشیم و دست به دست هم بدهیم و برای آذربایجان و تراکتور تلاش کنیم و یک تیم خوب ببنیدیم. امسال از اول فصل مشکلاتی بود؛ همه بازیکنان جدید بودند و تا کنار هم جمع شوند، زمان برد. ما امسال اول فصل را از دست دادیم و امیدوارم سال آینده یک تیم بهتر برای قهرمانی ببندیم.

کاپیتان تراکتور در مورد بحث کم کاری برخی از بازیکنان گفت: بازیکن و هوادار باید یکدل باشند و برای یک هدف بجنگیم. لیورپول، منچستر و خیلی تیم ها ده سال قهرمان نشدند اما حمایت کردند. یک عده خیلی کم دنبال سوءاستفاده نباشند. من می گویم از بازیکن و مالک حمایت کنیم و همه کنار هم متحد باشیم . من دلم برای هواداران می سوزد. اولین کسی که از باخت ناراحت می شود، خود بازیکن است. من وقتی هوادار را می بینم که با آن شرایط که شاید پول بلیت هم نداشته باشد، می آید، دلم می سوزد. بازیکن این مسایل را می فهمد. شاید بعضی از بازیکنان ندانند در چه تیمی بازی می کنند و زمان ببرد تا متوجه شوند. من می فهمم در چه تیم بزرگی بازی می کنم اما برای بقیه بازیکنان زمان می برد تا متوجه شوند؛ الان فهمیده اند. دیدید که امروز 1-0 عقب افتادیم اما طوری بازی کردیم که اگر از اول فصل اینطور بودیم، الان برای قهرمانی می جنگیدیم. ما اول فصل را به خاطر اشتباهات از دست دادیم. بازی های رو در رو با تیم های بزرگ را باختیم. این هم برای همه بازیکنانی که اینجا بودند، تجربه شد.

کاپیتان تراکتور در رابطه با عملکرد امیر ابراهیم زاده و نقش او در کامبک تراکتور بیان کرد: من باید یک تشکر از حمید مطهری عزیز کنم. حمید خان یک تعویض خیلی خوب انجام داد و باید تشکر کنیم که در شرایطی که تیم عقب است، به یک جوان بازی داد. یک تبریک هم به امیر ابراهیم زاده می گویم. او آینده درخشانی دارد و امیدوارم قدر خودش را بداند و به مسیرش ادامه بدهد تا تراکتور یک بازیکن خوب تحویل فوتبال ایران بدهد.

به گزارش آرتیو، خلیل زاده این فصل مطرح کرد: من یکی از بهترین فصل های فوتبالی ام را داشتم و این را مدیون تراکتورم. من مدیون مالک تیم هستم که من را اینجا آورد و پس از آن هم ممنون هواداران تراکتور هستم که از اول فصل تا الان پشت من بودند. من کاری به برخی افراد ندارم اما حس می کنم که هواداران تراکتور برای تیم شان جان می دهند. امیدوارم ما بازیکنان هم بفهمیم کجا و برای چه هوادارانی بازی می کنیم. امیدوارم جواب محبت هایشان را بدهیم.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خلیل زاده: مقصر، ما بازیکنان بودیم!" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خلیل زاده: مقصر، ما بازیکنان بودیم!"، کلیک کنید.