خواص شامپو کافئین و جنسینگ

ترکیبات شامپو کافئین جنسینگ بیز

ترکیبات پلیمیری موجود در شامپو کافئین جنسینگ بیز با پلیمرایز کردن مو الکتریسیته ساکن مو را از بین برده , مضرات رنگ مو را به حداقل میرساند , تثبیت کننده رنگ مو میباشد و با حفظ آب موجود بر روی فولیکول های مو آسیب های محیطی از جمله آلودگی های محیطی را به حداقل میرساند.
گوار موجود در شامپو کافئین جنسینگ بیز یک پلیمر طبیعی میباشد که از درختی به همین نام گرفته میشود و تاثیر به سزایی در نرم کنندگی پوست و مو دارد.

خواص شامپوی شامپو کافئین جنسینگ بیز :

  • شستشوی مناسب برای انواع موها
  • ضد ریزش و کمک به رشد مجدد مو
  • جلوگیری از شاخه شاخه شدن مو ها (درمان مو خوره)
  • به تاخیر انداختن روند پیری مو و حس طراوت و شادابی مو

کافئین و رشد مو:

مطالعات اخیر که در سال ۲۰۰۷ در مقالات به چاپ رسیده اند نشان می دهند که کافئین در رشد مو موثر است. تحقیقاتی که توسط محققین آلمانی صورت گرفته است نشان می دهد که کافئین بعنوان محرکی در رشد مو عمل می کند.
در نتیجه استفاده از شامپوهای حاوی کافئین سبب کاهش ریزش مو در مردان و زنان می شود.

افرادی که مطالع بر روی آنها صورت گرفت مردان میانسال با ریزش موی آندروژنیک ـ که یک نوع شایع از ریزش مو است ـ بودند.

شامپو کافئین و عصاره جنسینگ بیز

پژوهشگران از پوست سر حاوی فولیکول های مو ۱۴ مرد که در مراحل اولیه ریزش موی آندروژنیک بودند بیوبسی گرفتند. سپس فولیکول های مو در لوله های آزمایش حاوی مقادیر مختلف کافئین رشد داده شدند.برخی از این فولیکول های مو در لوله های آزمایش حاوی کافئین و ۵ میلی لیتر از دی هیدروتستوسترون رش داده شدند که اختلال در رشد مو شناخته شد.
بعد از یک دوره ۸ روزه مقدار رشد مو در فولیکول های مو مورد بررسی قرار گرفت.

نتایج مطالعات:

نتایج دلگرم کننده بود و تاثیر مثبت کافئین بر رشد فولیکول های مو به اثبات رسید.
بالاترین رشد ( حدود ۴۶ % ) در لوله های آزمایش که صرفا حاوی کافئین بود مشاهده می شود.

همچنین ، با وجود اینکه در یک محیط DHT نگه داری شده بودند ( لوله آزمایش محتوی کافئین و دی هیدروتستوسترون ) فولیکول های مو رشد قابل توجهی داشته اند و این بدان معناست که شامپو گانودرما مخصوص موهای خشک قادر به از بین بردن اثر منفی DHT بر رشد فولیکول مو می باشد.شامپو کافئین و عصاره جنسینگ
همچنین افزایش ۳۷% در چرخه زندگی موهایی که به تنهایی در کافئین رشد نمودند ، دیده شده است. بعلاوه طول مو نیز تا حدود ۳۳ الی ۴۰ % افزایش داشته است.
محققان به این نتیجه رسیده اند که کافئین به شدت با رشد مو در ارتباط است

مصرف کافئین و رشد مو:

با توجه به قیمت شامپو گانودرما و تاثیر مثبت کافئین در رشد فولیکول های مو همانطور که در بالا گفته شد امکان آن وجود دارد که افراد فکر کنند که افزایش مصرف قهوه در طول روز در افزایش رشد مو موثر است.

متاسفانه این امر به هیچ وجه به اصلاح مشکلات ریزش مو کمک نمی کند.
شاید برای رسیدن به نتیجه مورد نظر باید مجبور به نوشیدن بیش از ۵۰ تا ۶۰ فنجان قهوه شوید( حدود ۶۰۰۰ میلی گرم کافئین) هرچند که بعد از نوشیدن این میزان قهوه فرد دچار حمله قلبی می شود.
البته مصرف خوراکی کافئین بصورت متعادل برای رسیدن به فواید مورد ادعا می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

شامپوهای حاوی کافئین:

گزینه مطمئن ، اعمال خارجی کافئین است بطوریکه به فولیکول های مو نفوذ کند.
مصرف موضعی جذب سریع کافئین را از طریق فولیکول های مو بدنبال خواهد داشت که این امر امکان دارد رشد مو را سبب شود. استفاده از شامپوهای حاوی کافئین گزینه مناسبی بشمار می آید. شامپو کافئین و عصاره جنسینگ
هرچند درباره ی میزان کافئین موجود در شامپو کافئین جنسینگ بیز در اثر گذاری بر روی رشد موی مردان و زنان مطالعه ای صورت نگرفته است.

با این حال با درنظر گرفتن نتایج امیدوار کننده ای که در مطالعات صورت گرفته است کافئین در مدیریت ریزش موی آندروژنیک مفید است.
همچنین می توانید این نوع شامپو را با اضافه نمودن مقداری کافئین مایع در شامپوی روزانه خود ، در منزل تهیه کنید.

به منظور تسهیل در جذب کافئین ، مطمئن شوید که شامپو را حداقل به مدت ۲ دقیقه به آرامی بر رویشامپو حاوی کافئین و عصاره جنسینگ بیز با بکارگیری عصاره خالص جنسینگ قرمز کره‌ایی به مشتریان خود این امکان را داده تا بااستفاده از این محصول شادابی و طراوت را به موهای خود هدیه دهند.

این شامپو با استفاده از سورفکتانت های بسیار ملایم مو هارا تمیز کرده و با تنظیم PH پوست سر، سلامتی موها را تضمین می کند.

شامپو حاوی کافئین و عصاره جنسینگ BIZ با قدرت فوق العاده خود باعث کاهش ریزش مو، تقویت و ضخیم شدن تار آن ها می گردد.

این شامپو مناسب موهای رنگ شده و آسیب دیده است. به نوعی آن را شامپو احیا کننده مو نیز می‌نامند. با حفظ آب موجود بر روی فولیکول‌های مو، آسیب‌های محیطی از جمله آلودگی‌های محیط را به حداقل می‌رساند.

همچنین این شامپو تاثیر به سزایی در نرم کنندگی پوست و مو دارد و از خشکی مو و شاخه شاخه شدن آن جلوگیری می‌کند.

شامپو بیز

در حالی که ما مصریان باستان را داریم که باید از بسیاری از لوازم زیبایی خود تشکر کنیم، شامپو در واقع در هند اختراع شد. در اوایل دهه 1500، مبتکران هندی از خمیر  (که حاوی مواد شوینده نه چندان سودمندی است) همراه با گیاهان و گل‌ها استفاده کردند تا موهای خود را زیبا نگه دارند. 

شامپو از یک واژه هندو به نام چامپانا به معنای ماساژ دادن گرفته است. قبل از پیدایش شامپو به صورت امروزی، مردم برای شستشوی موی خود از مواد گیاهی مانند سدر، چوبک ، کتیرا یا مواد معدنی مانند خاک های سیلیسی استفاده می کردند.

هندی ها به وضوح از گیاهان، گل‌ها، میوه‌ها، عصاره‌ها و روغن‌ها در ساخت شامپوها استفاده میکردند. در لیست زیر چندی دیگر از شامپوهای موثر گیاهی ما را ببینید:

امروزه، شامپوهای متفاوتی برای انواع مو تولید می شود چراکه موهای افراد با یکدیگر تفاوت دارد. برای انتخاب شامپوی مناسب، بهترین راه این است که انواع مختلف شامپو را امتحان کنیم تا بتوانیم بهترین نوع را برای موی خود انتخاب کنیم.

از ویژگیهای یک شامپوی سالم میتوان به سهولت شستشو، عدم تحریک پوست و چشم و بوی مطبوع آن اشاره کرد.

هرچه فولیکول‌های مو سالم‌تر باشد، موهای با کیفیت‌تر و مقاوم‌تری خواهید داشت. استفاده از کافئین علاوه بر تحریک و تقویت ریشه مو باعث تامین انرژی مورد نیاز فولیکول‌ها شده و موجب جلوگیری از ریزش مو، رشد دوباره، افزایش حجم و ضخامت مو میشود.

یکی از بهترین برندهایی که با استفاده از کافئین توانسته است شامپوهای تخصصی و مناسب موهای بانوان و آقایان ایرانی را تولید کند،است. با داشتن کافئین و انواع عصاره‌ی گیاهان و روغن‌های موثر و ارگانیک برای تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو و ترمیم کنندگی و سلامت مو را به شما ارائه می دهد.

ویتامین B۵ موجود در شامپو آبرسان و شفاف کننده موی سر می‌باشد.

 ترکیبات پلیمیری موجود در شامپو با پلیمرایز کردن مو الکتریسیته ساکن مو را از بین برده، مضرات رنگ مو را به حداقل می رساند. تثبیت کننده رنگ مو می باشد. با حفظ آب موجود بر روی فولیکول‌های مو آسیب های محیطی از جمله آلودگی های محیطی را به حداقل می‌رساند.

گوار موجود در این شامپو یک پلیمر طبیعی می‌باشد. از درختی به همین نام گرفته میشود و تاثیر به سزایی در نرم کنندگی پوست و مو دارد.

مطالعات نشان می دهد که شستن مو با شامپوی سرشار از کافئین ممکن است در تحریک رشد مو در افراد مبتلا به الگوهای طاس مرد یا زن کمک کند. مطالعات اخیر که در سال ۲۰۰۷ در مقالات به چاپ رسیده اند نشان می دهند که کافئین در رشد مو موثر است. تحقیقاتی که توسط محققین آلمانی صورت گرفته است نشان می دهد که کافئین بعنوان محرکی در رشد مو عمل می کند.

خواص شامپو کافئین و جنسینگ

ویژگی های شامپو کافیین و عصاره جنسینگ بیز

  • تغذیه عمقی ریشه مو
  • رویش مجدد مو
  • کاهش ریزش مو
  • نرم کنندگی پوست و مو

شامپو کافئین و جنسینگ برای کودکان مناسب است؟

در ارتباط با مصرف کودکان از شامپوهای بزرگسال، جدای از موضوع بسیار مهم ساختار و فرمولاسیون مناسب سازی شده با پوست و موی کودک در شامپو بچه، با توجه به اینکه کودکان در بسیاری موارد هنگام استحمام و شستشوی سر با شامپو چشمهای خود را باز کرده و دچار سوزش چشم می‌شوند.

بنابراین تا سنی که قوه تشخیص کودک مبنی بر بستن چشم‌ها هنگام استحمام محقق نشده ترجیحا از شامپوی بزرگسال استفاده ننمایند .

قیمت شامپو کافئین و جنسینگ

قیمت مصوبه برای شامپو کافئین و جنسینگ در پشت جلد این محصول 49,550 تومان است و جهت فروش عمده 45,000 تومان است.

نیز این محصول را بدون افزایش هزینه ای با قیمت عمده عرضه میکند. شما عزیزان تنها با کلیک بر دکمه افرودن به سبد خرید به راحتی روند ثبت سفارش شامپو کافئین و جنسینگ با قیمت 45,000 تومان را می‌توانید انجام دهید.

طریقه مصرف شامپو کافئین و جنسینگ بیز :

موها را خیس کرده مقداری از شامپو را به مدت ۲ تا ۳ دقیقه بر روی موها ماساژ داده سپس آبکشی نمایید.

 پوست سر خود ماساژ می دهید.
باور بر این است که این نوع شامپو سبب حفظ فولیکول های مو در برابر آثار مخرب DHT می شود. این امر منجر به افزایش رشد مو و ترمیم ریزش موی زودرس میشود.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خواص شامپو کافئین و جنسینگ" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده, کسب و کار ایرانی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خواص شامپو کافئین و جنسینگ"، کلیک کنید.