دولت به کشاورزان خسارت دیده خوزستان کمک کند

دولت به کشاورزان خسارت دیده خوزستان کمک کند

آرتیو/خوزستان رییس انجمن صنفی کشاورزان خوزستان با اشاره به وارد شدن خسارت چندین هزار میلیارد تومانی به کشاورزان در بارندگی اخیر گفت: حتی 10 درصد کشاورزان خسارت دیده تحت پوشش بیمه نیستند. بنابراین از دولت می خواهیم به کشاورزان کمک کند.

مسعود اسدی در گفت وگو با آرتیو، اظهار کرد: طبق برآوردهای انجام شده، خسارت به محصولات کشاورزی بر اثر بارش های اخیر، بیش از چندین هزار میلیارد تومان است. این خسارت شامل گندم های از دست رفته در زمین های کشاورزی، تاسیسات و باغات و مزارع صیفی جات بوده است.

وی ادامه داد: درخواست داریم که تدابیری اندیشیده شود چون حتی 10 درصد کشاورزان خسارت دیده هم تحت پوشش بیمه نیستند. بنابراین برای جبران خسارت امید چندانی به پرداخت بیمه نداریم و در این زمینه از دولت می خواهیم به کشاورزان کمک کند.

رییس انجمن صنفی کشاورزان خوزستان گفت: انتظار داریم بانک ها نسبت به استمهال وام های کشاورزان اقدام کنند چون این روزها زمان سررسید تسهیلات بسیاری از کشاورزان است و با توجه به وارد شدن خسارت، کشاورزان امکان بازپرداخت تسهیلات را ندارند. بنابراین درخواست فوری و مهم ما استمهال وام کشاورزان خسارت دیده است.

اسدی عنوان کرد: همچنین از صندوق بیمه انتظار می رود خسارت کشاورزان بیمه شده را در اسرع وقت پرداخت کند و این مسیر را کوتاه تر کند.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دولت به کشاورزان خسارت دیده خوزستان کمک کند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دولت به کشاورزان خسارت دیده خوزستان کمک کند"، کلیک کنید.