رقابت میلی متری چهار مدعی کفش طلای لیگ جزیره

رقابت میلی متری چهار مدعی کفش طلای لیگ جزیره

با نزدیک شدن به پایان فصل لیگ برتر انگلیس، رقابت میلی متری مهاجمان برای کفش طلای لیگ برتر نیز به اوج حساسیت رسیده است.

به گزارش آرتیو،  در حالی که تنها چند هفته تا پایان فصل باقی مانده، به مدعیان اصلی کسب کفش طلای لیگ برتر نگاه می اندازیم.

ارلینگ هالند کفش طلای لیگ برتر در فصل 2023-2022 را با زدن 36 گل به دست آورد و در دومین فصل حضورش در لیگ برتر نیز به دنبال این جایزه است.

ارلینگ هالند – 21 گل
منچسترسیتی

با درخششی که هالند در فصل گذشته داشت و انتظارات را از خود بالا برد، این فصل برای هالند کمی غیر عادی بوده است. با همه این ها هالند 21 گل در لیگ برتر به ثمر رسانده و هیچ بازیکنی بیش از او موفق به گلزنی نشده است.

هالند ماشین گلزنی است و شانس اول کسب کفش طلا در این فصل است.

کول پالمر – 20 گل
چلسی

پالمر  فصل درخشانی در چلسی داشته است. او در سیتی نادیده گرفته شد و تصمیم گرفت راهی چلسی شود و حالا دومین گلزن برتر این فصل لیگ برتر است. این اولین فصلی بود که پالمر از ابتدا در لیگ برتر به میدان رفت. البته او 9 گلش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده است و پنالتی زن اول تیمش است.  

الکساندر ایساک – 19 گل
نیوکاسل یونایتد

ایساک 24 ساله است و اگر به پیشرفتش ادامه دهد، می تواند تبدیل به یک فوق ستاره شود. او هنوز دو گل تا رسیدن به هالند فاصله دارد اما ایساک در چند هفته گذشته بهتر بوده است و با 9 گل در 8 بازی اخیرش در لیگ برتر، وارد کورس رقابت برای کفش طلا شده است.

اولی واتکینز – 19 گل
استون ویلا

آیا واتکینز می تواند کفش طلا و جایزه بهترین بازیکن فصل را به خانه ببرد؟ فیل فودن ممکن است مدعی اصلی کسب جایزه بهترین بازیکن فصل باشد به خصوص اگر سیتی عنوان قهرمانی را کسب کند اما واتکینز به وضوح برای هر دو جایزه شانس دارد.

این مهاجم انگلیسی زیر نظر اونای امری  پیشرفت زیادی کرده است و بدون شک یکی از بازیکنان برجسته لیگ  بوده و احتمالا او را در یورو نیز خواهیم دید.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رقابت میلی متری چهار مدعی کفش طلای لیگ جزیره" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رقابت میلی متری چهار مدعی کفش طلای لیگ جزیره"، کلیک کنید.