رییس ستاد انتخابات: 80 نفر از 278 نفر مراجعه کننده واجد شرایط ثبت نام بودند

مراجعه کنندگان و داوطلبان از این نوع نام نویسی راضی بودند؛

رییس ستاد انتخابات: 80 نفر از 278 نفر مراجعه کننده واجد شرایط ثبت نام بودند

سید تقی شاهچراغی گفت: مراجعه کنندگان و داوطلبان از این نوع نام نویسی راضی بودند.

به گزارش خبرنگار سیاست خبرگزاری علم و فناوری آرتیو، سید تقی شاهچراغی، رییس ستاد انتخابات کشور پس از پایان زمان ثبت نام از داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: ما در ستاد انتخابات کشور بنا را بر این گذاشتیم که برای ارتقاء کیفیت اجرایی ثبت نام این انتفاق مبارک بیوفتد، تمام مسایل دوره های قبل پیش بینی شد. آن چیزی که به اذعان مراجعه کنندگان و داوطلبان در این مسیر رشد داشتیم که به نظرم جا دارد از همکاران خود در صداوسیما و رسانه ها تشکر کنم بخصوص از داوطلبان.

وی افزود: در طول این 5 روز، 278 نفر مراجعه کننده داشتیم، 80 نفر واجد شرایط ثبت نام بودند و اینها کسانی بودند که شرایط سنی، مدرک تحصیلی، عدم سوء پیشینه و … داشتند. روز 22 خرداد اسامی واجدین شرایط در انتخابات منتشر خواهد شد و روز 8 تیر هم انتخابات است.

شاهچراغی تاکید کرد: اگر انتخابات در مرحله اول تمام شد که هیچ، اما اگر به دور دوم رسید، روز جمعه هفته بعد مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود.

رییس ستاد انتخابات کشور گفت: رای گیری در کل کشور و در 90 هزار نقطه انجام می شود و همه بستر ها برای یک انتخابات خوب فراهم است.

وی با بیان اینکه در این 5 روز افراد متعددی هم به وزارت کشور مراجعه کردند و این را توجه داشته باشید که هرکسی مراجعه کرده، ثبت نام نکرده و ثبت نام نشده است، اضافه کرد: بعضی ها هم آمدند و وقتی واجد شرایط نبودند پذیرفتند و رفتند.  

شاهچراغی در پایان تاکید کرد: اسامی افراد تاییدصلاحیت شده 22 خرداد اعلام می شود ضمناً امروز 43 نفر واجد شرایط بودند و ثبت نام کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس ستاد انتخابات: 80 نفر از 278 نفر مراجعه کننده واجد شرایط ثبت نام بودند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس ستاد انتخابات: 80 نفر از 278 نفر مراجعه کننده واجد شرایط ثبت نام بودند"، کلیک کنید.