رییس قوه قضاییه وارد یاسوج شد

رییس قوه قضاییه وارد یاسوج شد

آرتیو/کهگیلویه و بویراحمد حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در جریان سی ویکمین سفر استانی خود از بدو تصدی ریاست دستگاه قضا، صبح امروز سه شنبه 25 اردیبهشت در سفری رسمی و در راس هییت عالی قضایی، وارد «یاسوج» مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد شد.

رییس دستگاه قضا و سایر مسیولان عالی قضایی در جریان این سفر، برنامه هایی را در راستای رفع مسایل و مشکلات حقوقی و قضایی مردم استان کهگیلویه وبویراحمد، ترتیب خواهند داد.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، رییس قوه قضاییه در بدو ورود به فرودگاه یاسوج در جمع خبرنگاران گفت: در جریان سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد تلاش خواهیم کرد در حد مقدور مسایل حقوقی و قضایی مردم استان را برطرف کنیم .

به گزارش آرتیو، روی افزود: همچنین در رابطه با رفع سایر مسایل و مشکلات این استان که مستقیم مرتبط با قوه قضاییه نیست نیز تلاش خواهیم کرد با همکاری سایر دستگاه ها، اقدامات مقتضی را در حدی که سزاوار مردم غیور و متدین این استان است، ترتیب دهیم.

گفتنی است در بدو ورود رییس قوه قضاییه و هییت عالی قضایی به فرودگاه یاسوج، «آوینا اسدی» به نمایندگی از خانواده معظم شهدا و مردم استان کهگیلویه و بویراحمد، ورود حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای به این استان را خیر مَقدم گفت .

دیدار با اقشار مختلف مردمی و جوامع نخبگانی استان کهگیلویه و بویراحمد، از جمله برنامه های سفر رییس دستگاه قضا به این استان است.

شایان ذکر است حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای از بدو تصدی ریاست دستگاه قضا در دهم تیرماه سال 1400 تاکنون به صورت رسمی و در صدر هییت عالی قضایی به استان های ایلام، قزوین، خوزستان، گلستان ، خراسان رضوی، سیستان وبلوچستان، قم، یزد، خراسان جنوبی، زنجان، مرکزی، اصفهان، البرز، کردستان، آذربایجان شرقی، کرمان، اردبیل، بوشهر و هرمزگان سفر کرده است.

ریاست دستگاه قضا در دوره جدید علاوه بر سفرهای رسمی استانی که به همراه هییت عالی قضایی انجام می شود، سفرهایی غیررسمی و بدون تشریفات را هم در برنامه کاری خود گنجانده است؛ استان های البرز، اصفهان، هرمزگان، بوشهر، کرمان ، خراسان رضوی (2 مرتبه)، خراسان شمالی، مازندران، فارس و گلستان نیز استان هایی هستند که رییس قوه قضاییه طی مدت اخیر بدون انجام تشریفات و بصورت غیررسمی به آن مناطق سفر کرده است.

نقطه اشتراک تمام سفرهای استانی رییس عدلیه در دوره جدید -اعم از سفرهای رسمی همراه با هییت عالی قضایی و سفرهای غیررسمی و بدون تشریفات- انجام ملاقات ها و دیدارهای مستقیم و بلاواسطه با متن مردم در سراسر ایران اسلامی و رفع مسایل و مشکلات حقوقی و قضایی آنها و همچنین  اتخاذ رویکرد مسیله محور و تخصص گرایانه در قبال چالش ها و آسیب های موجود است که به نحوی از انحاء مرتبط با وظایف و مسیولیت های دستگاه قضا بویژه در حوزه صیانت از حقوق عامه می شوند.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس قوه قضاییه وارد یاسوج شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس قوه قضاییه وارد یاسوج شد"، کلیک کنید.