فراخوان پلیس برای تعویض پلاک های سوخته و دارای نقص

فراخوان پلیس برای تعویض پلاک های سوخته و دارای نقص

رییس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور فراجا از فراخوان این پلیس برای تعویض پلاک های سوخته و دارای نقص در خوانایی خبر داد.

به گزارش آرتیو، سرهنگ علی محمدی درباره آن دسته از پلاک هایی که دارای تیرگی شده و اصطلاحا سوخته اند، گفت: در سال 1393  تعدادی پلاک صادر شد که بخشی از آنها دارای مشکلاتی در جنس بودند که این پلاک ها به مرور دچار سوختگی شدند. ما همان زمان فراخوانی زده و این پلاک ها را به شکل رایگان عوض کردیم. همچنین جنس این پلاک ها نیز عوض شد.

وی درباره خودروهایی که همچنان دارای چنین پلاک هایی بوده و نسبت به تعویض آن اقدام نکرده اند، نیز گفت: آن دسته از خودروهایی که سال 93 پلاک بر رویشان نصب شده و دارای این مشکل هستند، باز هم می توانند به مراکز تعویض پلاک مراجعه کرده و نسبت به تعویض رایگان پلاک خود اقدام کنند. همچنین اگر در مواردی در سال های دیگر نیز پلاک چنین مشکلی داشته امکان تعویض رایگان آن وجود دارد.

رییس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور فراجا درباره آن دسته از پلاک هایی که عمدا از سوی مالک دچار سوختگی یا ناخوانایی شده اند، نیز گفت: اگر پلاکی هم بعد از سال 93 نصب شده و افراد عمدا کاری کرده اند، امکان تعویض آن وجود دارد، اما دیگر این تعویض رایگان نخواهد بود. 

محمدی تاکید کرد که تاپایان همین ماه فرصت برای مراجعه به مراکز تعویض پلاک و تعویض پلاک های سوخته وجود دارد. 

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فراخوان پلیس برای تعویض پلاک های سوخته و دارای نقص" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فراخوان پلیس برای تعویض پلاک های سوخته و دارای نقص"، کلیک کنید.