فعالیت 237 بوستان و فضای سبز در کرمانشاه

فعالیت 237 بوستان و فضای سبز در کرمانشاه

کامجو غلامی در گفت وگو با خبرنگار آرتیو کرمانشاه، اظهار کرد: 237 بوستان در سطح شهر کرمانشاه وجود دارد، از این میزان منطقه هفت با 39 و منطقه چهار با 16 بوستان بیشترین و کمترین بوستان در سطح مناطق هشت گانه را دارند.

وی افزایش سطح فضای سبز شهر کرمانشاه را در دستورکار سازمان فضای سبز شهرداری دانست و افزود: طی تفاهم نامه ای با اداره کل منابع طبیعی که بزودی به امضا می رسد، 316 هکتار فضا جهت ایجاد فضای سبز در اختیار شهرداری قرار خواهد گرفت که در این صورت، سرانه فضای سبز عمومی به 13/67 متر مربع افزایش پیدا خواهد کرد.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه در ادامه سخنانش با بیان اینکه 256 ست بازی و 836 ست ورزشی در پارک های کرمانشاه وجود دارد، تصریح کرد: احداث گلخانه در مناطق یک و هفت از دیگر اقدامات صورت گرفته است.

غلامی با اشاره به احیا و تقویت درختچه های یاس هلندی در سطح مناطق ادامه داد: در راستای کاهش مصرف آب، حذف چمن و تغییر الگوی کشت به درختچه در حال انجام است و تاکنون بلوارهای غیرتمند، صیادشیرازی، ارشاد، اجاقی، باند تند روی امام علی (ع) و رودکی عملیاتی شده است.

وی در پایان افزود: بوستان ها و فضای سبز جدیدی در شهرک شهرداری حوزه منطقه پنج، شهرک جانبازان فاز چهار حوزه منطقه 6، جنب بیمارستان بیستون و میدان زیتون حوزه منطقه سه، دوربرگردان سراب قنبر و سه قطعه فضای سبز در شهرک صادقیه در حوزه منطقه چهار در حال احداث است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فعالیت 237 بوستان و فضای سبز در کرمانشاه" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فعالیت 237 بوستان و فضای سبز در کرمانشاه"، کلیک کنید.