قیمت کارشناسی شده باشگاه تراکتور اعلام نشده است – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

قیمت کارشناسی شده باشگاه تراکتور اعلام نشده است - خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آرتیو و به نقل از باشگاه تراکتور، هوشنگ نصیرزاده در خصوص آخرین وضعیت تیم، اظهار داشت: پس از اینکه حمید مطهری مسیولیت فنی تراکتور را برعهده گرفت. روند نتیجه گیری تیم بهتر شد؛ به طوری که 7 امتیاز از 9 امتیاز ممکن در لیگ را کسب کرده ایم و در جام حذفی نیز خوب پیش رفته بودیم. به نظرم مقابل مس فوتبال حساب شده و با برنامه ای به نمایش گذاشتیم و اگر پنالتی مان گل می شد، بازی در 90 دقیقه به پایان می رسید و اکنون شرایط متفاوت بود. البته قبل از صحنه گل حریف، روی پای صفا هادی خطا شده بود.

واگذاری سهام باشگاه تراکتور

وی با اشاره به جو ورزشگاه در دقایق پایانی بازی با مس، افزود: هواداران مالکان اصلی باشگاه هستند و انتقاد و گلایه حق هوادار است. این امر در سایر کشورها هم مرسوم بوده و گاهاً هواداران نسبت به عملکرد مدیران، بازیکنان و کادر فنی اعتراض و ابراز گلایه می کنند. اما توهین و اهانت به فرد و خانواده افراد به هیچ وجه پسندیده نیست. محمدرضا زنوزی به واسطه علاقه ای که به تراکتور و مردم استان آذربایجان دارد، همواره در خصوص موضوعات این چنینی با سعه صدر برخورد می کند، ولی این بار شرایط متفاوت تر است. سال هاست در کنار زنوزی حضور دارم، اما هیچ گاه ایشان را در این حد دلسرد و گلایه مند ندیده بودم.

هواداران ارزش برند تراکتور هستند

نصیرزاده با تاکید بر اینکه هواداران ارزش برند تراکتور هستند، ادامه داد: هواداران تراکتور عاشقانه تیم شان را دوست داشته و با این تیم زندگی می کنند. تعدادی از افراد سودجو نیز در این بین عامدانه فضا را متشنج کرده و از احساسات پاک هواداران عاشق برای منافع شخصی سو استفاده می کنند. منافع آنان در ایجاد تنش و اختلاف بین باشگاه و هواداران است. برخی از این افراد بارها صراحتاً از باشگاه سهم خواهی کرده و خواستار دخالت در امور باشگاه هستند که هر بار با جواب رد مالک مواجه شده اند. آنان از هر روزنه ای برای نفوذ به تراکتور استفاده می کنند و اکنون رد پای این افراد و برخی دیگر -که چشم به صندلی های باشگاه دوخته اند – در جو ایجاد شده علیه باشگاه به چشم می خورد. اسناد مربوط به این تحرکات از قبیل پیام های نوشتاری و صوتی تحت پیگرد قرار دارد.

تصمیم مجمع برای واگذاری سهام باشگاه کاملاً جدی است

نماینده هلدینگ سرمایه گذاری آتا در مجمع سهامداران باشگاه تراکتور با تاکید بر اینکه تصمیم مجمع برای واگذاری سهام باشگاه کاملاً جدی است، بیان کرد: ارکان کنونی باشگاه تا پایان فصل در خدمت تیم بزرگ تراکتور هستند و حتی طبق روال، بلیت بازگشت اعضای داخلی و خارجی باشگاه به شهرهایشان را تهیه خواهیم کرد. نهایت تلاش مان را انجام می دهیم تا تیم را در رتبه سوم و با سهمیه آسیایی واگذار کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت کارشناسی شده باشگاه تراکتور اعلام نشده است – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت کارشناسی شده باشگاه تراکتور اعلام نشده است – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.