لزوم شناخت بیشتر جوانان از امام بیش از هر زمان دیگری احساس می شود

لزوم شناخت بیشتر جوانان از امام بیش از هر زمان دیگری احساس می شود

آرتیو/تهران امام جمعه موقت ورامین گفت: امروز لزوم شناخت بیشتر جوانان از امام بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.

حجت الاسلام حسین قدوسی نژاد در خطبه های نماز جمعه امروز، 11 خرداد ماه ورامین ضمن تجلیل از آیت الله رییسی و شهدای خدمت به عنوان چهره های مردمی و جهادی گفت: از مردم بصیر به خاطر حضور میلیونی در تشییع پیکرهای شهدای خدمت و خنثی سازی بسیاری از تبلیغات منفی دشمنان تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه در آستانه گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل قرار داریم، گفت: امروز لزوم شناخت بیشتر جوانان از امام بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.

امام جمعه موقت ورامین از مردم خواست، صبح 14 خرداد در مراسم حرم امام خمینی که با سخنرانی مقام معظم رهبری برگزار می شود، شرکت کنند و افزود: گرامیداشت سالگرد حماسه همیشه ماندگار 15 خرداد نیز اهمیت فراوانی دارد.

وی بر لزوم معرفی این واقعه بزرگ به عنوان ریشه انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: صبح روز 15 خرداد از ساعت 10 صبح از میدان امام حسین (ع) به سوی مصلی صاحب الزمان (عج) راهپیمایی برگزار می شود.

قدوسی نژاد با بیان اینکه راهپیمایی 15 خرداد ورامین انعکاس ملی دارد، از همه مردم برای شرکت در این راهپیمایی و اطلاع رسانی برای حضور در آن دعوت می کنم و باید بدانیم این حضور یک وظیفه ملی، دینی و انسانی است.

خطیب جمعه ورامین ضمن گرامیداشت سالگرد آغاز رهبری مقام معظم رهبری اظهار کرد: باید همواره قدردان نعمت ولایت باشیم.

وی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه ورامین جنایات رژیم غاصب صهیونیستی اسراییل در حملات وحشیانه به غزه و رفح را محکوم و از اعتراضات جهانی به این جنایات ضدبشری تقدیر کرد و گفت: ملت های آزاده خاصه مسلمان باید دولت ها را برای اعمال فشار علیه اسراییل مجبور سازند.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لزوم شناخت بیشتر جوانان از امام بیش از هر زمان دیگری احساس می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لزوم شناخت بیشتر جوانان از امام بیش از هر زمان دیگری احساس می شود"، کلیک کنید.