نامگذاری یک معبر به نام شهید ابراهیم رییسی در تهران

نامگذاری یک معبر به نام شهید ابراهیم رییسی در تهران

به گزارش آرتیو، رییس شورای شهر تهران با اشاره به موضوع نامگذاری یک معبر به نام شهید آیت الله رییسی در پایتخت گفت: بعید است همزمانی انتخابات شوراهای شهر و ریاست جمهوری عملیاتی باشد.

آرتیو در خبری نوشت: مهدی چمران، رییس شورای شهر تهران در حاشیه دویست و سی و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران ضمن تسلیت به مناسبت شهادت شهید آیت الله رییسی، وزیر امور خارجه، استاندار و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی ابراز امیدواری کرد که خداوند به برکت خون این شهدا پیروزی نهایی را از آن اسلام کند.

وی با بیان اینکه یک فوریت نامگذاری یک معبر به نام شهید آیت الله رییسی بررسی خواهد شد، تصریح کرد: انحلال یکی از شرکت های شهرداری و چهار گزارش حسابرسی بررسی می شود.

چمران همچنین تصریح کرد: با بررسی ها و مشورت های متخصصین متوجه شدیم که طبق قانون باید انتخابات ریاست جمهوری و شورا با هم صورت بگیرد و با شناختی که داریم نمی توان کشور را در 50 روز برای انتخابات شورا آماده کرد چرا که با 126 هزار نفر طرفیم و باید هیات نظارت شکل بگیرد و روند طولانی دارد. بعید است همزمانی آن عملیاتی باشد. مجلس آینده باید شکل بگیرد و در مورد انتخابات شوراها تصمیم بگیرد.

وی افزود: طبق تجربه شوراها می شود بیش از چهار سال باشند اما کمتر از چهار سال نمی توانند باشند.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نامگذاری یک معبر به نام شهید ابراهیم رییسی در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نامگذاری یک معبر به نام شهید ابراهیم رییسی در تهران"، کلیک کنید.