نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی اعلام شد

نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی اعلام شد

آرتیو/هرمزگان مهدی پایان معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی مدیریت درمان تامین اجتماعی هرمزگان از اعلام نتایج آزمون استخدامی این سازمان که روز جمعه 31 فروردین ماه از سوی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برگزار شد، خبر داد.

به گزارش آرتیو به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی هرمزگان مهدی پایان امروز (سه شنبه یکم خرداد)، افزود: متقاضیانی که موفق به شرکت در این آزمون شده اند، می توانند از عصر روز سه شنبه یکم خرداد ماه برای مشاهده نتیجه آزمون به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی  www.hrtc.ir مراجعه و در پروفایل خود در بخش آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی نتیجه این آزمون را مشاهده کنند.

وی گفت: از آن دسته از داوطلبانی که در آزمون یادشده و براساس کارنامه صادره، حد نصاب آزمون کتبی را کسب کرده و به عنوان برگزیدگان سه برابر ظرفیت پذیرش معرفی شده اند، برای ارایه مدارک و مستندات و تطبیق آن با اظهارات مندرج در فرم ثبت نام دعوت به عمل خواهد آمد و در صورت تطبیق و صحت مدارک، به مرحله بعدی راه یافته و در غیر این صورت یا در صورت عدم مراجعه در زمان تعیین شده، مردود تلقی خواهند شد.

این گزارش حاکی است در آزمون استخدامی متمرکز سال 1402 سازمان تامین اجتماعی که روز جمعه سی و یکم فروردین ماه امسال برگزار شد؛ تعداد 53 هزار و 898 داوطلب در سراسر کشور و 1469 نفر در استان هرمزگان برای استخدام پیمانی در 37 شغل در بخش درمانی و 40 نفر در بخش بیمه ای با یکدیگر رقابت کردند. فرآیند بررسی صلاحیت و تعیین پذیرفته شدگان نهایی این آزمون تا سه ماه آینده انجام خواهد شد. 

پایان خبر آرتیو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی اعلام شد"، کلیک کنید.