هزینه فوق برنامه مدارس غیردولتی در سال تحصیلی جدید 40 درصد شهریه می شود

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: از سال تحصیلی جدید، فوق برنامه مدارس غیردولتی 40 درصد شهریه است و شهریه بر اساس آیتم هایی که با سازمان های نظارتی هماهنگ کردیم، تعیین می شود.

هزینه فوق برنامه مدارس غیردولتی در سال تحصیلی جدید 40 درصد شهریه می شود

آفتاب نیوز :

احمد محمودزاده رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی با اشاره به اینکه خانواده ها می توانند در سامانه مشارکت ها اسامی مدارسی که شهریه بالاتر دریافت می کنند را به ما اعلام کنند، اظهار کرد: 2253 پرونده تخلف شهریه از طریق سامانه مشارکت ها به ما منعکس شده است که تمام آن ها را بررسی می کنیم.

وی بیان کرد: 136 مورد تخلف شهریه از طریق سامانه سازمان بازرسی، 24 مورد از طریق سامانه سامد و 67 مورد گزارش حضوری برای ما ارسال شد که تمام آن ها را بررسی و پاسخ دادیم.

محمودزاده مطرح کرد: در گذشته بازدارندگی در موضوع تخلفات شهریه کمرنگ بود و عمدتا توبیخ، تذکر و تعطیلی مدارس را داشتیم که تعطیلی مدرسه به خاطر شهریه سختگیراته بود و دو مورد دیگر نیز تاثیرگذار نبود.

وی با اشاره به اینکه در بازنگری قانون و آیین نامه جدید دو بند آوردیم، گفت: براین اساس از سال تحصیلی جدید، فوق برنامه مدارس غیردولتی 40 درصد شهریه است و شهریه بر اساس آیتم هایی که با سازمان های نظارتی هماهنگ کردیم، تعیین می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هزینه فوق برنامه مدارس غیردولتی در سال تحصیلی جدید 40 درصد شهریه می شود" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هزینه فوق برنامه مدارس غیردولتی در سال تحصیلی جدید 40 درصد شهریه می شود"، کلیک کنید.